To juĹź rok

0

To już rok, odkąd mam swoje miejsce w sieci, karavek.pl. Moja duma, moje dzieło i mój dom. Rok to taki moment, gdy trzeba coś podsumować, zatem też tak zrobię. Z perspektywy czasu widzę, że jestem strasznie rozstrzelony między pisaniem a robieniem filmów. Na szczęście, ostatnimi czasy można zauważyć pewną przemianę w moim życiu, która będzie miała przekład na blogu i youtube.

2014-02-07 20.58.55

Przyznam, że akurat, gdy mija rok od założenia karavek.pl sporo się zaczęło dziać. Poznałem króla blogerów. Na potrzeby licencjatu spotkałem się z Kominkiem, a ten udzielił mi wywiadu. Świetna sprawa. Bardzo miły i ciepły człowiek :). Kolejna sprawą jest zainteresowanie moich produkcji na YouTube. Dostałem sporo wiadomości z pytaniami, kiedy kolejne odcinki i inne produkcje.

Sam blog cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Cel jest oczywiście dużo wyższy, ale to podsumowanie sprawia, że chce się zakasać rękawy i działać. Przejrzałem to, co napisałem w ciągu ostatnich 12 miesięcy i wybrałem 8 tekstów. Statystycznie najlepszych. Zatem sami sprawdźcie, co tam się przez rok działo.

Share.

About Author