Relacja ze zlotu YT 2014

0

Sławy z YouTube w jednym miejscu, nie wszystkie, ale większość. Po całej tej imprezie mam mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie było zobaczyć na żywo i przybić piątki z fajnymi ludźmi z drugiej przerażony jestem organizacją. Bo tak naprawdę jej nie było.

IMG_2987-001 (Kopiowanie)

MoĹźe jestem zbyt wymagający bo chciałem pogadać z kaĹźdym twĂłrcą, niestety uniemoĹźliwiły mi to dzieciaki ktĂłrych pełno wszędzie. Biegali z tymi kartkami na autografy jak ich rĂłwieśnicy z KambodĹźy za kawałkiem kiełbasy. Jak obstąpili chłopakĂłw z „5 sposobĂłw”, abstrachuje, czy cybermariana, to o pogadaniu chwilę nie mogło być mowy. KaĹźdy ma swoich idoli i w pełni to rozumiem, przyznam teĹź, Ĺźe ilość tych młodych fanĂłw mnie zaskoczyła 🙂

Dla każdego z twórców spotkanie z widzami to ważna sprawa. Sam wiem po sobie, że jak ktoś mi gdzieś powie, że podobał mu się wpis albo, że fajny film zrobiłem to daje takiego kopa, że przez 3 dni chodzę z uśmiechem na mordzie.

IMG_2995-001 (Kopiowanie)

Coś czuję Ĺźe to przyszłe blogerki modowe…

Z kim przybiłem piątkę?

Piotrek Ogiński z kocham gotować, bardzo fajny gość. Taki jak w jego filmach, milo się z nim rozmawiało. Bez spinki na pełnym luzie 🙂

Sylwester Wardęga, pierwszy subowy milioner na YouTube. Obstąpili go wszyscy i robili sobie fotki ja podszedłem zapytałem czy znajdzie chwilę żeby pogadać mówi jasne, później. Hem pomyślałem, że później to na następnym zlocie, ale nie.  Minęły jakieś dwie godzinki, robiłem zdjęcia i powoli zbierałem się do wyjścia poznał mnie i mówi „no mieliśmy pogadać. No i pogadaliśmy, podoba mi się skromność tego gościa. Bo chyba sodówka mu do głowy nie uderzyła. I to się chwali.

Ravgor, z nim też chwilkę pogadałem i bardzo porządku gość.

Impreza nie miała programu. Polegało to bardziej na tym, Ĺźe wychodzi gwiazda, dzieci z krzykiem do niego biegną potem na drugim końcu sali wychodzi kolejna gwiazda i tak non stop. Spodziewałem się trochę bardziej, ścisłego programu, i to w sumie tyle co mam do zarzucenia. Na scenę wyszli Absrtrachuje i 5 sposobĂłw na. Akcja polegała na tym, Ĺźe mieli odpowiadać na pytania publiczności. Jakie mogły być pytania, jeśli pod sceną stały dzieciaki z podstawĂłwki? „Czy znacie jeszcze jakichś youtuberĂłw”- to moje ulubione… Znowu się trochę czepiam bo stary jestem.

Każda impreza, koncert, festiwal czy dożynki podzielona jest na dwie strony. To, co widzą wszyscy i to, co się dzieje w pokoju dla VIP-ów. W przypadku dożynek jest to remiza strażacka… Tak i tym razem był VIP room, do którego dla szarzyzny wejść nie można. Takie miejsca pokazują inny świat. Wiem z praktyki. Rano widzę wideo z VIP party, i słyszę „szkoda, że Was tu nie ma” no jak mam być na VIP party jak wejść tam nie mogłem, heh. No nic next time.

Czy warto?
Oczywiście że tak! Bo to fajna sprawa zamienić parę słów z ludźmi którzy odnieśli sukces w internecie. Mieli pomysł, zrealizowali, i wygrali. Za to szacun dla każdego. Spotkania z takimi ludźmi trzeba zamieniać w inspirację i naukę, ja tak robię zobaczymy czego się nauczyłem.

Zlot odbył się w Warszawie w Hulakula. Miała być relacja w formie filmu, ale uznałem, że materiał dupy nie urywa, a pod czymś słabym się nie podpiszę. Wyszedłem jakoś po 21  bo impreza praktycznie się już skończyła. Ale miałem jeszcze jedną misje tego wyjazdu. Chciałem połazić po stolicy bo rzadko mam taką okazję. Tak to wyglądało, moim okiem.

IMG_3029-001 (Kopiowanie)

Wiem, Ĺźe pałac to nuda ale ładnie wyszedł 😉

IMG_3036-001 (Kopiowanie)

W tym miejscu to prawie jak nie Polska

IMG_3026-001 (Kopiowanie)

Na zlocie przyszli dla subowych milionerĂłw a ja spotkałem fanĂłw tutaj. NiĹźej film 🙂

Warszawa zlot you tube (Kopiowanie)

Wgniótł mnie w chodnik swoją grą na basie, fragment też w filmie niżej.

2014-04-013 (Kopiowanie)

A tu, zabłądziłem. Ale to idealne miejsce Ĺźeby dostać wpierdol 🙂

Share.

About Author