Pół roku ciszy

0

Nie było mnie tyle czasu, że aż nie wiem jak zacząć. Sporo się działo! Ale po kolei.

Akademia Video się skończyła i wróciłem do domu. Nakręcony i namaszczony przez całą ekipę z którą spędziłem jak dotąd jedną z najlepszych przygód życia.
Po dwóch tygodniach nadrabiania zaległości w życiu „osobistym” siadłem do robienia kanału na Youtube. Ten czas był potrzebny, bo mogłem spokojnie przetrawić to co działo się podczas szkolenia.

Pierwszy materiał jaki nagrałem odbył się podczas koncertu jaki grałem ze swoim zespołem. Graliśmy na zlocie motocyklowym. Niżej możecie to sprawdzić.

Kolejnym ważnym punktem był wyjazd do Holandii. Byłem tam chyba z 6 tygodni. Dzięki temu że kolejny raz odwiedziłem kraj kojarzony z narkomanią, seksem i rowerami powstało kilka filmów. I bardzo dobrze! Tematy sypały się jak z rękawa. Z resztą niżej też możecie to obczaić.

Powrót z Holandii i mentalny odpoczynek. Pomysł na nowy program w którym będę mógł mówić o większej ilość ciekawych spraw.

W końcu było lato na które czekałem! Gorące! A, że uwielbiam upały i byłem w domu czułem się na prawdę kosmicznie. Najlepsze z tego wszystkiego było to, że w tym czasie powinienem zaliczyć przedmioty na studiach których nie zaliczyłem. Bo byłem w Warszawie w Akademii Video. Lecz władze uczelni zamiast wspierać młodego i zdolnego ujebały mi szanse na zrobienie magistra w tym rok. Dzięki! Ale tak serio dzięki! Dobrze się stało, bo nie muszę uczyć się teorii bycia dziennikarzem. Zawsze podchodziłem do studiów w taki sposób aby się czegoś nauczyć. Czegoś co może mi się faktycznie przydać. Tytuł nie jest mi specjalnie potrzebny do szczęścia. W kraju w którym 63% absolwentów szkół wyższych to ludzie z tytułem magistra stawia nas w światowej czołówce… i co? I nic. Trzeba wyjechać żeby zostało to docenione na zmywaku w Angli czy Niemczech.

Co prawda poszedłem dalej na studia , ale zmieniłem kierunek, na taki który mnie jara. Zobaczymy co z tego wyniknie. Ja jestem pełen pozytywnej energii.

I to by było na tyle.

A no i przy okazji teraz mieszkam w Gdyni, bo studia itd. Jak znacie jakieś fajne miejsca to piszcie!

6781161

Share.

About Author