Oznaki starzenia

0

To miała być zwykła recenzja filmów, ale po obejrzeniu zrozumiałem coś, co przyszło do mnie tak bezboleśnie, jak ugryzienie komara w kolano i teraz swędzi.

Starość dopada każdego i nie ma ratunku. Co prawda wiem, że nigdy nie przekroczę trzydziestki, bo jestem blogerem, to zaobserwowałem u siebie coś innego.

Obejrzałem sporo filmów w swoim życiu i tych dobrych i tych tak zjebanych, że lepiej jest wydłubać sobie oczy przez odbyt. Nie miałem nigdy swoich ulubionych dzieł, kilka co prawda widziałem po parę razy, ale to ze względu na muzykę albo zajebiste kadry.

Podobały mi się jacyś tam Piraci z KaraibĂłw, bo do szesnastego roku Ĺźycia powtarzałem, Ĺźe chcę zostać piratem, albo X-men – tylko pazury do tej pory mi nie wyrosły. Niby spoko. Myślałem, Ĺźe dalej lubię, jak samochody zmieniają się w roboty albo ludzie mają jakieś super moce. Jednak z przykrością stwierdzam, Ĺźe przestało mnie to jarać.

Obejrzałem dwa filmy:

Transformers: Wiek zagłady.

Wszystko jest zrobione na siłę. Jak oglądało się pierwszą i drugą część, to miało to jakiś sens. Teraz nie ma. Nie dlatego, że nie ma już Megan Fox, chociaż nie ukrywam, że wolałbym, aby była. To raptem pojawiają się mechaniczne dinozaury. Kurwa, żenada. W trzech poprzednich wałkowane do porzygu było to, że te roboty to przyleciały na ziemię nie za czasów dinozaurów tylko parę tysięcy lat po dużych jaszczurkach. Brak logiki.
Dwie pierwsze części były dobre. Tak jak dwie pierwsze płyty ulubionej kapeli. Ja tego filmu nie polecam, chyba, że masz dosyć narkotyków.

Lucy

Wiadomo, że część z nas (facetów) czekała na to (kliknij) co cieszy oko. A ona cieszy. Film jest, o dziewczynie której coś się podaje i ta nagle zaczyna wykorzystywać więcej % swojego mózgu. Fajny temat, bo mówi się o tym, że wykorzystujemy stosunkowo mało swojego potencjału. Inteligencja rośnie, rośnie, rośnie i osiąga 100% i co? Kurwa Lucy jest Bogiem. No serio bohaterka znika i mówiąc wulgarnie, wypierdala jej mózg w kosmos.
Trochę karykatura Jestem Bogiem. Ten faktycznie im się podobał.

 

Kiedyś zapewne opisałbym te filmy z większą ekscytacją, ale lata lecą i gust się zmienia. Nie wiem, co mnie rozczaruje następnym razem, ale muszę przyznać, że zasiadłem do Gry o Tron. Tyle się mówiło, że och i ach… ale ja, jak to ja, sam musiałem do tego dojrzeć.

IMG_7731

Share.

About Author