#jedzjablka – kupa śmiechu…

2

Powstała kampania społeczna Ĺźeby Polacy jedli Polskie jabłka…

Rosja nałożyła embargo na polskie produkty min. jabłka, gruszki, wiśnie itp. Swoją decyzję motywują tym, że w sprowadzanych z naszego pięknego kraju owocach jest pełno bakterii, zarazków i innych takich świństw. Podobno rosyjski sanepid miał ponad 900 zgłoszeń w ubiegłym roku.A tak naprawdę to mamy za swoje, bo wspieramy Ukrainę, w czym? W sumie nie wiem jak to nazwać, bo odnoszę wrażenie, że oni tam się w totalnie niczym nie potrafią dogadać.

Ukraińcy wybrali rząd to i obalili, prezydenta wybrali to i obalili… Burdel. Tam trzeba dyktatora podobnie jak w Polsce, ktĂłry zlikwiduje tłuste gęby w parlamencie a ludziom da wolność.

Cała akcja z jabłkami to niby robienie na złość dla Putina. Bzdura! W mediach się to powtarza, również blogerzy są angażowani, ale to idiotyzm, jakiego nie widziałem dawno. W życiu się pod tym nie podpiszę. Przecież Polska wygląda teraz jak mała obrażalska dziewczynka.
-Nie chcesz moich jabłek? To sama sobie zjem. Nie dam rady? To rozdam kolegom. Podobno w Berlinie akcja PolakĂłw została świetnie odebrana. Tylko, Ĺźe co mieli powiedzieć? „Polacy nie wygłupiajcie się”? Im teĹź zaleĹźy Ĺźeby kopnąć Putina, lecz ta cała akcja, to jak jakiś kabaret. Inni jakieś gigantyczne sankcje kładą na Rosję, bronią grożą, strzelać chcą. A Polska robi na złość i je jabłka…

Oto właśnie Polska wytoczyła najcięższe działa i swoją największą broń.

Ta pomoc Ukrainie w ogĂłle nie jest w naszym interesie. NaraĹźamy się Putinowi, od ktĂłrego bierzemy gaz i węgiel… Historia pokazuje, Ĺźe z Rosją, Niemcami i Ukraińcami nie najlepiej się nam układało.
Niemcy dalej realizują plan Hitlera żeby mieć władzę w Europie tylko innymi sposobami (btw. Ostatnio obniżyli sobie wiek emerytalny). Strzelali nam do przodków a my im włazimy w dupę non stop.

Rosja też nam strzelała do pradziadków wywozili ich w dodatku na Sybir.

Co do Ukrainy to słowo Wołyń powinno mówić wszystko. Najbardziej brutalne morderstwa na Polakach, gwałty kobiet zabieranie i mordowanie dzieci. Takie mieliśmy stosunki z Ukrainą.

Każdy argument, że to już nie Ci sami ludzie, przemawia do mnie, ale mimo wszystko wolę, aby Polska prowadziła chłodną politykę zagraniczną. Biznes to biznes a przeszłość to fakty.

Sadownicy, którzy maja teraz ogromny problem ze swoimi plonami, powinni wyciągnąć wnioski i odpowiedzieć sobie na jedno, zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie, „dzięki komu mamy problem z jabłkami”. Mam też nadzieję, że wyciągną z tego wnioski.

Cała akcja #jedzjablka to kupa śmiechu.

Share.

About Author

  • Krysia

    Nie wiem czy się orientujesz ale raczej węgla Polacy od Rosji nie potrzebują ( bo mamy swój :D)

    • Tak, ale UE chce narzucić na wydobycie taki podatek Ĺźe raczej się nie opłaca 😉