Jak sterować facetem?

0

Nie ma człowieka, na którego nie ma sposobu. Sposób na klienta ma sprzedawca a ksiądz na wiernych którzy z własnej woli kładą kasę na tacę. Prezenter w telewizji czy radiu sprawia, że ludzie wysyłają smsy do konkursów. Połowa idzie na główną nagrodę, a reszta na nowy botoks dla żony prezesa.

Co mają w sobie Ci wszyscy ludzie, że sterują innymi?
Otóż dysponują zbiorem pewnych technik które potrafią skutecznie wykorzystywać, aby hajs się zgadzał. Na klienta jest sposób, na wiernego jest sposób, na faceta też jest sposób. Bo to grupa jak każda inna. Zatem co trzeba zrobić aby facet słuchał się kobiety?

Po pierwsze

Faceci to dzieci tylko z zarostem i brzydsi. Każde dziecko lubi bezpieczeństwo i jak się do niego mówi w sposób który pamiętają z czasów gdy nie był odróżniany od dziewczynki. Magiczne słowo to, matkowanie. Zaraz usłyszę że wolimy matki niż partnerki… nie. Matki też się muszą z tym pogodzić że wychowują syna dla innej kobiety która będzie go ustawiać wg. własnego zegarka. Tego matkowania kobiety powinny używać najrzadziej jak się da! Ale nie wcale! Przesadzając z faceta zrobi  się miś koala. A tego żadna z kobiet nie chce. Wy chcecie niedźwiedzia grizzly!

Po drugie

Wsparcie. To chyba najwaĹźniejsze z tego wszystkiego. Jeśli wszystko funkcjonuje tak jak powinno, to facet o Ciebie dba i zapewnia bezpieczeństwo. Jeśli nie, to go zostaw. Podejmujemy te najwaĹźniejsze decyzje i gorzej przeĹźywamy poraĹźki. Tu rola kobiety – lwicy, ktĂłra pogłaska po naszej lwiej grzywie. Uwaga, podobnie jak z pierwszym punktem, nie za często. To musi być wprost proporcjonalne do problemu.

Po trzecie

Doceń. To akurat jest metoda na każdego człowieka. Jak powiesi obraz na ścianie to powiedz, że ładnie wbił gwoździa, a jak kobieta ma zajebisty orgazm to niech walnie coś w stylu „Dziękuje, jesteś cudowny tygrysie”. Pochwały nie należy sępić nigdy, nikomu.

Po czwarte

Feedback. Jak dajemy Wam kwiatka, ładnie się ubierzemy lub schowamy pod łóżko resztki żarcia żeby nie było widać, to też coś zrób kobieto! Łatwo jest Wam nas kusić, wystarczy, że pokażecie kawałek nogi i już leżymy na łopatkach, ale przydaje się wsadzić w to więcej serca. Zrób sobie fajne włosy, maźnij jakimś tuszem, ubierz się nie w coś lepszego. Co z tego, że szybciej Cię rozbierze. Jesteśmy wzrokowcami więc te bodźce zapamiętujemy i są dla nas idealnym prezentem.

Po piąte

To zaobserwowałem już dawno u każdej pary jaką znam, początek związku opiewa miłością, a ta wylewa się wszędzie. Następnie wszystko słabnie i staje się monotonne. To dobrze bo to oznaka tego, że się dopasowujecie i zaczyna wszystko działać jak w zgranej drużynie. Robi się źle, gdy pojawia się nuda. Aby urozmaicić trochę oziębione uczucie, flirtujcie przez sms. Znacie się dobrze więc wiecie co Was podnieca. Facet będąc w pracy odczyta krótką wiadomość po czym powie do szefa, że się czym zatruł i musi wyjść szybciej, nie będzie się mógł doczekać gwarantuje.

 

Te wszystkie rady jak i setki innych mają sens tylko wtedy, gdy umiemy stosować je z umiarem. Równowaga i harmonia to coś do czego człowiek naturalnie dąży. To wynika z potrzeb o których wspominałem w tym tekście. Faceta nie trzeba pilnować, trzeba zrobić tak by nie oglądał się za nikim innym.


Podobne Teksty

Share.

About Author