Jak powinna wyglądać kobieta

0


Jak kurwa czy jak businesswoman? Dresiara, a może do szczęścia wystarczą dobrze dobrane jeansy i fajny T-shirt?

Opinii będzie tyle ile pozycji ma Kamasutra. Czyli dużo. Oczywiście każdy facet ma swoje wyobrażenie o idealnej kobiecie jak i tym jak ma wyglądać.

Chris-Buck-photoshoot-2002-avril-lavigne-29746736-1989-2560Pamiętam jak byłem w gimnazjum, moim ideałem była Avril Lavigne. Może teraz to wygląda śmiesznie, ale jest to trochę logiczne. Były to czasy gdzie razem z kumplem oglądaliśmy jakieś amerykańskie komedie, o nierozbudowanej fabule, przemycaliśmy tanie wino, bo to, co zakazane smakuje lepiej.
Człowiek w gimbazie nie ma rozbudowanej świadomości, dotyczącej idealnej kobiety i pasuje mu taka trochę bardziej kumpela niż kochanka. Dlatego skejciara w trampkach, jaką była wtedy Avril wydawała się ideałem. Niestety mój platoniczny romans z Avril skoczył się, bo dorosłem a ona ma 30 lat i dalej chce być laską w bojówkach i na desce.
Można wyciągnąć wniosek, że w każdym wieku coś innego podoba się płci mniej pięknej.

Jak ma się ubierać kobieta?

„Kochanie idziemy do klubu, a nie do burdelu. Przebierz się”
No właśnie. Ubiór. Gdybym miał określić to jednym słowem brzmiałoby ono ADEKWATNIE.
Nie wyobrażam sobie dziewczyny, ubranej jak choinka, gdy idziemy na spacer, albo w szpilkach na wycieczkę. Uwierzcie mi są takie. Od razu wiadomo, że poziom ich inteligencji równa się poziomowi atrakcyjności przebitej dętki od komara. (Na wsi każdy chłopak chciał mieć takiego, tak wyglądał).

 

Uwielbiam i sadze, że sporo facetów zwraca uwagę na styl kobiety, to, co do niej pasuje jak i jakieś elementy, które można nazwać rozpoznawczymi. Pamiętam, że odwiedziłem kiedyś jakiś blog modowy, a trafiłem tam tylko, dlatego że moją uwagę przykuł jeden element garderoby tej blogerki. Mianowicie była tak jakaś czerwona chustka, która przewijała się na każdym zdjęciu, była wkomponowana idealnie. Takim dobrym, chociaż nieco przerysowanym przykładem może być gwiazdka Eweliny Lisowskiej. Znak rozpoznawczy, intryguje, co może oznaczać, stwarza pytania, i ogólnie jest to zajebisty sposób, aby przykuć męską uwagę. Jak wiadomo mężczyźni są wzrokowcami, więc zauważają detale.

Klasa.

Jarają nas kobiety, które wyglądają elegancko! Klasa i styl godny pierwszej damy, nie krzykliwy, ale i nie za skromny. Elegancki to elegancki. Jestem prawie na sto procent pewien, że czy to łysy koleś w dresie, czy punkowiec, to lubi kobiety z klasą. Stwarza to jeszcze wygodny dla kobiet dystans, nad którym to one panują w relacji z mężczyzną.A i facet się wtedy bardziej stara, żeby poderwać panią prezes.
Dobrym sprawdzianem jest matura i studniówka, gdy wymuszone jest na dziewczynach żeby ubrały się bardziej jak kobiety a nie jak koleżanki z klasy.

 

Słowa

kobiety-usta-zeby

To może nie element wyglądu, ale nie można o nim zapomnieć mówiąc o wizerunku. Jeśli kobieta przeklina, mówi jak imigrant z Kazachstanu, słabo idzie jej wyrażania zdania to sorry, ale u mnie nie masz szans. Nie tylko u mnie. Język to narząd, który można ćwiczyć i nawet należy (nie, nie tylko tak jak myślicie). Mówię to, jako człowiek, który pracuje nad mówieniem.

Wygląd jest ważny. Świadczy o nas kilka pierwszych sekund, i czasem te kilka sekund rysuje obraz w czyjejś głowie na długie lata. Kilka dni temu opublikowałem tekst przepis na sekretarkę. Zwracam tam uwagę na to, że najlepszym strojem kobiety jest uśmiech. Gdybyśmy dołączyli do tego męską koszulę i poranek to komplet idealny, jakiego pragnie face, każdy facet.

 

 

Share.

About Author