Daleki plan

0

Rano latała mi po pokoju mucha (szkoda, że nie Anna Mucha), potem widziałem jak jakieś gęsi latają po moim własnym prywatnym niebie, po chwili dotarło do mnie, że to jednak prawda idzie wiosna. Pół dnia latałem z aparatem, potem zastanawiałem się, co zrobić by poprawić sytuację w kraju, a skończyło się na naradzie okrągłego stołu.

Ta wiosenna aura troszkę mi się udzieliła, zaprosiłem do siebie dwóch kumpli żeby wspólnie zastanowić się jak spędzić jakieś wakacje. Wiem, że może to za wcześnie, i że nie ma, co rezerwować i że spontan jest zawsze najlepszy. Tym razem jednak sadzę, że warto zaplanować sobie, chociaż, tydzień. A poza tym jest jeszcze jeden prosty powód, jest dużo czasu i można przewidzieć to w swoim budżecie. Sądzę, że takie zaplanowane wakacje dają psychiczny relaks, w końcu wiem, że tego i tego dnia nie ma mnie dla reszty świata, i wtedy mam urlop.

Tylko gdzie? Góry, lasy, jeziora, morze? Opcji jest sporo, i prawdę mówiąc największym problemem jest towarzystwo, z jakim się spędza czas. To urlop, więc nie można jechać z kimś, kto będzie wkurwiać kogokolwiek. Musze nad tym jeszcze pomyśleć Wam też radze coś sobie zaplanować. Jest naprawdę dużo czasu.
Na koniec mam do Was pytanie i chciałbym żebyście dali odzew w komentarzach.
Gdzie Wy pojechalibyście z paczką znajomych?
(Oprócz, Ukrainy, Iranu, i reszty państw gdzie zamiast uśmiechniętych pięknych kobiet, biegają spoceni kolesie z granatami i karabinami.)

Share.

About Author