Czy rozbierać się na pierwszej randce?

0

Pamiętam pierwszą edycję idola w Polsce, pamiętam też Big Brothera, to stare czasy, ale sporo zmieniło się po tych programach.

Idol zapoczątkował erę talent show, z kolei BB wpuszczanie kamer do domów. Pierwszy był Wiśniewski a teraz mamy jakiś tam program gdzie Natalia Siwiec świeci cyckami z koleżanką z ameryki. Tak to z perspektywy czasu wygląda.

Pamiętam też jak Frytka (w którejś edycji BB) poszła do wanny z bąblami z „kenem” (taki pizduś plastuś z tej samej edycji BB). Nie rozmawiali tam o literaturze ani o tym jak rozwiązać problem głodu na świecie, tylko gacie w dół i za ojczyznę. W sumie to szkoda, że wtedy w ciążę nie zaszła, byśmy teraz mieli dzieciaka poczętego w wannie z bąblami na oczach kilku milionów Polaków. Mało tego, prawa rodzicielskie miałby pewnie TVN, bo w końcu to ich wanna.

To wydarzenie zmieniło telewizje w Polsce, bo pewna granica została przekroczona a odwrót nie był przecież możliwy.

Chuj, dupa i wanna z bąblami tak nam wykreowały rzeczywistość, że producenci programów reality show musza się nieźle wysilać wymyślając nowe dziwactwa by nas zainteresować. Swoją drogą to ciekawe czy sprzedaż wanien z bąblami poszła do góry.

Kolejny kanon będzie złamany przez telewizję VH1 gdzie będzie można obejrzeć Nagie Randki w Ciemno. To program, w którym pary od razu wykładają karty na stół. Kobietę i mężczyznę wysyła się w jakieś urokliwe miejsce i tam w stroju Adama i Ewy patrzą sobie w oczy i decydują czy będą się czasem ubierać.

Dobre to czy nie dobre?

Jeśli patrząc na to z punktu widzenia dobrej zabawy, to też słabo wypada takie coś. A tyle się mówi o charakterze drugiej osoby, że trzeba poznać, sprawdzić czy można na nim polegać, wybór partnera to poważna sprawa itd.… rzyg… Jest przyzwolenie na takie show a potem ludzie się dziwią, że czternastolatki zachodzą w ciążę, bo odkrywają inne słoneczko niż te na niebie.

Innym pomysłem by szokować jest coś na zasadzie x factora z tym, że nie będzie się śpiewało. Mikrofon też będzie inny. W tym chodzi o to by wybrać nową gwiazdę porno (nazwa tego mi gdzieś uciekła, możecie w komentarzu podrzucić).

No i w jaką stronę ten świat zmierza? W stronę dupy.
Do lamusa odchodzi bycie dżentelmenem a ze strony kobiet bycie uwodzicielką. Flirt to też powoli przeszłość. Czy randki XXII wieku będą wyglądały tak, że dwoje ludzi się spotka i padnie tekst w stylu:

–No dobra mała, ściągaj majtki, i zobaczymy czy się jeszcze spotkamy,
Na co ona:
–Możesz zapomnieć! Z tym, co masz między nogami to możesz iść prosić o zasiłek…

Share.

About Author