Czemu kobiety zdradzają?

0


Bo się nudzą? Bo nie czują się wyjątkowe? Bo ich partner ma za mał…ło zer na koncie? 

Pewnie też.  Ale główny powód jest taki, że mogą. Mogą, to zdradzają.

Wydaje mi się, że jeśli kobieta rozpina rozporek dla innego gościa (i nie jest pijana) to wie, że jej facet sobie na to zasłużył. Pewnie tym, że czuje się niedoceniona, emocjonalnie pomijana, dosyć ma jednej pozycji albo sama nie umie powiedzieć „koniec” i posuwa się do takich radykalnych czynów (kurde, słowo „posuwa” nie pasuje tu jak sikanie pod wiatr na mrozie). Jeśli związek trwa już długo i znacie się na wylot to łatwo popaść w rutynę, a to jest szkodliwe dla obydwu stron.

Kiedyś jak ludzie w związku mieli problem to rozmawiali na ten temat i się go rozwiązywało, sakramentalne „tak” znaczyło tak na całe życie, a mam wrażenie, że teraz znaczy „tak, na rok, no może trochę dłużej”. Jestem jak najdalszy twierdzenia, że nie należy szukać swojej drugiej połówki, nawet trzeba. Tylko kurwa, bądźmy w tym fair. Bo takie robienie drugiej osoby w ciula, to słabe jak to sikanie pod wiatr.

Czemu kobiety zdradzają? Bo mogą. Kiedyś nie mogły, bo jak zdradzały to [like_to_read][/like_to_read]chłop brał taki kij i uczył wierności, metoda wyszła z użytku, bo teraz mamy modę na takich facetów jak na obrazku niżej.

X-Factor - prezentacja uczestnikĂłw

Żeby była jasność, nie jestem zwolennikiem bicia kogokolwiek (oprócz Tuska), ale tak było.

Trzeba jednak nazywać rzeczy po imieniu, zdrada to chujowa sprawa. Kobiety zdradzają, bo maja słabych partnerów. Kobiety zdradzają, bo częściej są zdradzane przez facetów. A jak wiemy walka płci nie toczy się tylko w dobrych sferach życia.

Dobrze, że ten tekst czytają same fajne dziewczyny które nie zdradzają. Dla tych, które zdradzają, mam jedno słowo:

2014-01-024

 

Share.

About Author